Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-05-11 02:34:14

Foxy
Gość
WindowsFirefox 76.0

Formularz rekrutacyjny- FOXY

1. 25
2. 173
3. 54-66-59 (kg)
4. 49kg
5. Bardzo różnie, od głodówek po dietę LCHF. Aktualnie stawiam na słuchanie swojego organizmu, wartościowe jedzenie, tylko w mniejszej ilości i ćwiczenia.
6. Specyficznym poczuciem estetyki- chude ciało jako ideał, nie zaś stereotypowo kobiece.
7. Motywacji, wsparcia, zrozumienia. Sama wniosę to samo, mam nadzieję. [sred])
8. Parę lat temu, umarło śmiercią naturalną.

#2 2020-05-13 11:57:08

sunset
Moderator
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 175
Wiek: 25
Aktualna Waga: 58,2
Wzrost: 165
AndroidChrome 81.0.4044.138

Odp: Formularz rekrutacyjny- FOXY

wszystko poprawnie, ale może opowiedziałabyś o sobie więcej?


softness/warmth/peonies/cuddles/freshcoffee/warmsheets/
prettyunderwear/oversizedhoodies/semitransparentcurtains/
nudecolors/black/lace/leather/slowmusic/kindness/kisses

Offline

#3 2020-05-13 22:35:36

Foxy
Gość
Windows 7Chrome 80.0.3987.149

Odp: Formularz rekrutacyjny- FOXY

Jasne. [dblpt]) W odchudzanie zaczęłam się bawić jakoś w gimnazjum (zbiegło się to z nasileniem się objawów zdiagnozowanej dopiero prawie 10 lat później choroby afektywnej dwubiegunowej). Wtedy wiedza o dietetyce z prawdziwego zdarzenia w necie nie była zbyt prosta do znalezienia, królowały za to diety kopenhaskie, kapuściane, norweskie i wszelkie inne głodówki. I, co tu dużo mówić, wpadłam w to po uszy. Wagę początkową miałam 60kg, skończyło się na 53-54kg, spaleniem mięśni, zaburzeniami hormonalnymi, następnie napadami na żarcie (sporadycznie zakańczanymi z głową w toalecie) przeplatanymi głodówkami, często na samej wodzie (miałam wtedy huśtawki 5kg w ciągu tygodnia). W najgorszym momencie ważyłam 66kg. Na prostą wyszłam tak naprawdę dopiero pod koniec liceum). Niemniej, kiepski skład ciała został. Dopiero trzy lata temu, gdy- moj obecny narzeczony- zaciągnął mnie do psychiatry i wyszłam z dość poważnej depresji, zaczęłam poważniej brać się za siebie. Ponad roczna współpraca z trenerem personalnym i siłka, w międzyczasie dołączył i koniec końców to on wygrał ze sztangami- intensywny kurs tańca klasycznego kz zajęciami 6x w tygodniu. Aktualnie mamy zajęcia online i nie powiem, trudniej z tą motywacją, mimo, że mam oddzielny pokój do ćwiczeń z drązkiem, duperelami do ćwiczeń i lustrami o którym zawsze marzyłam. [dblpt])
A tak bardziej o mnie? Cóż, mieszkam z narzeczonym, czterema kotami i trzema papużkami falistymi. Mój facet jest cukroholikiem, dosłownie muszę przed nim chować czekoladę. [dblpt]D Ja sama mam bardziej słabość do win i wszelkich alkoholi.
Kolekcjonuję miniaturowe mebelki, figurki etc., ostatnio nawet zaczęłam się bawić w fotografowanie i wstawianie ich na insta. Od czasu do czasu sama pozuję do zdjęć. I cóż, tyle o mnie na początek.

#4 2020-05-13 23:00:19

Foxy
Gość
Windows 7Chrome 80.0.3987.149

Odp: Formularz rekrutacyjny- FOXY

Tak, tym bardziej dlatego. Bo teraz mogę to zrobić w zdrowy sposób, nie podchodząc z nienawiścią do swojego ciała, nie katując go, a stopniowo je zmieniać.
Trenera miałam, ale to niemoja bajka. Estetyka fit, ciał w stylu sylwetek dziewczyn wygrywających kategorię bikini fitness wręcz mnie odrzuca. Zakochałam się w tańcu klasycznym i to właśnie do sylwetki tego typu dążę.

Wiadomość dodana po 01 min 49 s:
Akurat z chorobą dwubiegunową nie ma tak prosto, że się z niej wychodzi i już, raz jest lepiej, raz gorzej, dalej nie znalazłam leków idealnych.

#5 2020-05-16 11:22:13

sunset
Moderator
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 175
Wiek: 25
Aktualna Waga: 58,2
Wzrost: 165
AndroidChrome 81.0.4044.138

Odp: Formularz rekrutacyjny- FOXY

jesteś jeszcze?


softness/warmth/peonies/cuddles/freshcoffee/warmsheets/
prettyunderwear/oversizedhoodies/semitransparentcurtains/
nudecolors/black/lace/leather/slowmusic/kindness/kisses

Offline

#6 2020-05-16 12:07:35

Foxy
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Formularz rekrutacyjny- FOXY

Tak, tak [sred])

#7 2020-05-16 17:52:01

sunset
Moderator
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 175
Wiek: 25
Aktualna Waga: 58,2
Wzrost: 165
AndroidChrome 81.0.4044.138

Odp: Formularz rekrutacyjny- FOXY

rozgość się na forum, za moment założę Ci dziennik  [dblpt]heart[dblpt]


softness/warmth/peonies/cuddles/freshcoffee/warmsheets/
prettyunderwear/oversizedhoodies/semitransparentcurtains/
nudecolors/black/lace/leather/slowmusic/kindness/kisses

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
speedytrans - ktforum - zamasutokrol - thecompton - programyhackikodykontapcpelnewersje