Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-05-11 22:07:39

Sophie
Gość
AndroidChrome 46.0.2490.76

Formularz relrutacyjny

Witam, bardzo się cieszę że znalazłam to forum, wydaje mi się czymś wyjątkowym, mam nadzieję że zostanę przyjęta, bo bardzo potrzebuje wprawadzić kontrolę w swoje życie. A oto moje odpowiedzi na pytania:

1. Ile masz lat
Mam osiemnaście lat.

2. Twój wzrost
Mam 164cm... czasem żałuję że nie więcej, ale najważniejsze żeby waga się zgadzała.

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
Waga najniższa: 34kg (nie było to nawet zamierzone, to znaczy nie odchudzałam się wtedy) najwyższa 52kg
obecna 51kg ...niestety

4. Twój cel
Przede wszystkim chcę odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Chcę mieć kontrolę nad jedzeniem, a nie żeby jedzenie miało kontrolę nademną. Poza tym chciałabym zyskać trochę wolnego czasu, który normalnie tracę na tą obrzydliwą czynność jaką jest jedzenie. Poza tym chcę być taka perfekcyjna jaka byłam zanim zaczęłam z powrotem jeść za dużo... uważam że najważniejsze jest wprowadzić ład i kontrolę w swoje życie, a płaski brzuch, chude uda, piękne obojczyki, kościste policzki pójda z automatu za tym

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?

Stosowałam każdą możliwą dietę, jaką można znaleźć. Niestety takie diety są rozpisane na około 3 dni potem, wiadomo - jojo. Ostatnio jem właściwie samo nieprzetworzone jedzenie, zero cukru, przenicy, tłuszczy trans itd, tylko muszę popracować nad ilością. Ostatnio też biegam i skacze na trampoline codziennie, mam w planach dołożyć raz na jakiś czas interwał, ale nie za dużo nie chcę mieć mięśni.

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?

Jest to dla mnie sposób na dążenie do najlepszej wersji mnie na wszystkich płaszczyznach, filozofia, dzięki której staje się silniejsza i mogę wytrwać w moim postanowieniu.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?

Chciałabym mieć kogoś kto wesprze mnie w chwili słabości, pomoże nie wypaść z formy, da praktyczną poradę i rozmów w miłej atmosferze, od siebie w zamian chciałabym dać to samo. Jeśli mogę komuś pomóc to pomogę. Chciałabym abyśmy mogły cieszyć się tym co osiągniemy, a nie stracić kontrolę i popaść w ED.

8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz?

Tak, już dłuższy czas temu, nie pamiętam jak się dokładnie nazywało, ale niestety zostało skasowane [dblpt](

Mam ogromną nadzieję że będę tu pasować.  Liczę na pozytywne rozpatrzenie formularza.

#2 2020-05-12 06:11:51

Gośka
Gość
WindowsFirefox 76.0

Odp: Formularz relrutacyjny

"3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
Waga najniższa: 34kg (nie było to nawet zamierzone, to znaczy nie odchudzałam się wtedy) najwyższa 52kg
obecna 51kg ...niestety"

Czy byś mogła bardziej opisać jak to się stało że ważyłaś 34kg ?

#3 2020-05-12 06:50:10

Sophie
Gość
AndroidChrome 46.0.2490.76

Odp: Formularz relrutacyjny

Wiesz, złożyło się parę czynników. To było tak jakoś pod koniec gimnazjum, miałamega dużo nauki i co za tym idzie stresu, przestało mi się tak chcieć jeść, ale przede wszystkim nie miałam na to czasu. Schudłam przez to z mojej normalnej wagi 45kg do około 40-41. Potem złapała mnie potworna jelitówka, na prawdę to dziwne nie miałam jelitówki ani żadnych chorób poza katarem odkąd skończyłam 5 lat. Chodziłam do łazienki po 10razy dziennie i nie miałam ochoty na nic, bo wiedziałam że skończy się to potwornym bólem brzucha. Następnie w pewien mega duszny i upalny dzień zemdlałam, nie miałam wtedy w zwyczaju pić wody i mocno uderzyłam się w głowę. Pojechałam do szpitala, okazało się że jestem mocno odwodnienia i zostałam na parę dni na kroplówki. Przy przyjęciu ważyłam 37kg, jak wiadomo szpitalne jedzenie jest ochydne, a na diecie wegańskiej nie ma prawie nic i tak schudłam do 34kg, potem zostałam podłączona do sondy dodwunasniczej i na SOY BASED NUTRISON przytyłam w trzy tygodnie do 46kg - koszmar i ciężki szok.

#4 2020-05-13 11:59:11

sunset
Moderator
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 175
Wiek: 25
Aktualna Waga: 58,2
Wzrost: 165
AndroidChrome 81.0.4044.138

Odp: Formularz relrutacyjny

a teraz chcesz zejść do ilu? Bilanse masz w jakich granicach kalorycznych?


softness/warmth/peonies/cuddles/freshcoffee/warmsheets/
prettyunderwear/oversizedhoodies/semitransparentcurtains/
nudecolors/black/lace/leather/slowmusic/kindness/kisses

Offline

#5 2020-05-14 14:16:32

Sophie
Gość
AndroidChrome 46.0.2490.76

Odp: Formularz relrutacyjny

Szczerze na razie nie mam konkretnego wagowe celu. Chcę pasować w moje spodnie o dobrze wyglądać w bikini, ale nie aż tak żeby się wyniszczyć. Myślę że do najniższej takiej, przy której przy której mogę jasno myśleć, mam dobre wyniki, nie za niskie ciśnienie krwi i ogólnie dobrze funkcjonuje. Ogólnie ja z natury mam bardzo niską wagę. Całe gimnazjum miałam BMI 12-11 i byłam absolutnie zdrowa (tak, miałam okres nie mając prawie w ogóle tłuszczu). Ostatnio się zaniedbałam po prostu. Bardziej niż na super niskiej wadze zależy mi na odzyskaniu kontroli nad sobą i to na wielu płaszczyznach. Pro ana kojarzy mi się z ścisłą dyscypliną, ale nie prowadząca do wyniszczenia, lecz do szczęścia. Raczej nie marzę o wadze 34kg, ludzie się wtedy na mnie dziwnie patrzyli, ale chcę na nowo nauczyć się kontrolować to co wkładam do ust. Przestać myśleć calu czas "zjadłam coś" moje bilans są bardzo różne. Jak mam dużo pracy nie jem często przez cały dzień, ale potem na następny dzień jem około 2400kcal.. ta tego też chciałabym się pozbyć. Wydaje mi się że nie powinnam jeść do momentu gdy pękam i chcę mi się wymiotować, tylko tak, żebym czuła się dobrze. Mam w planie też zacząć trenować mindfulness, żeby nie jeść z nudów ze smutku itd.... bardzo mi zależy żebyście mnie przyjęły. Potrzebuję wsparcia.

#6 2020-05-16 08:16:53

Sophie
Gość
AndroidChrome 46.0.2490.76

Odp: Formularz relrutacyjny

Tak wiem, dlatego nie chce do tego wrócić. byłam wtedy też bardzo odwodniona tak na marginesie.

#7 2020-05-16 11:21:42

sunset
Moderator
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 175
Wiek: 25
Aktualna Waga: 58,2
Wzrost: 165
AndroidChrome 81.0.4044.138

Odp: Formularz relrutacyjny

jesteś jeszcze?


softness/warmth/peonies/cuddles/freshcoffee/warmsheets/
prettyunderwear/oversizedhoodies/semitransparentcurtains/
nudecolors/black/lace/leather/slowmusic/kindness/kisses

Offline

#8 2020-05-16 11:24:16

Sophie
Gość
AndroidChrome 46.0.2490.76

Odp: Formularz relrutacyjny

Jestem i cały czas czekam

#9 2020-05-16 11:25:46

sunset
Moderator
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 175
Wiek: 25
Aktualna Waga: 58,2
Wzrost: 165
AndroidChrome 81.0.4044.138

Odp: Formularz relrutacyjny

rozgość się na forum, już założę Ci dziennik  [dblpt]heart[dblpt]


softness/warmth/peonies/cuddles/freshcoffee/warmsheets/
prettyunderwear/oversizedhoodies/semitransparentcurtains/
nudecolors/black/lace/leather/slowmusic/kindness/kisses

Offline

#10 2020-05-16 12:11:20

Sophie
Gość
AndroidChrome 46.0.2490.76

Odp: Formularz relrutacyjny

Ooo super, dziękuję

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
emiliada - komisariatzksb - grupaszanca - kantoralexrzeszow - wmundurze