Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-06-18 00:37:54

Agatha
Gość
WindowsChrome 83.0.4103.106

Rekrutacja

1. Ile masz lat

Jeszcze 29 [sred])

2. Twój wzrost

całe 160cm

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
najmniej 65kg, najwięcej 110, obecnie 100

4. Twój cel
wymarzone 55kg  [dblpt]heart[dblpt]

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Przerobiłam mnóstwo diet jak i aktywności fizycznych. Dopiero 4lata temu trafiłam na głodówke, a następnie post.dr,dąbrowskiej. Ponad dwa lata bardzo subtelnie ale pod pełną kontrolą dażyłam do swego. Metodą prób i błędów doszłam do etapu w którym wiem, że mniejsza kalorycznosć świetnie na mnie wpływa. Później nastąpiło troche zmian w moim życiu przez co wróciłam do starych nawyków i czuje się z tym fatalnie.

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Nie tylko celem ale i drogą. Symbolem siły, kontroli, dbania o swoją przestrzeń mając nad nią piecze.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Potrzebuje kopa, motywacji ale i oczu skierowanych w moja stronę... Chce podnosić upadłe i podziwiać wytrwałe.

8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz?
Wcześniejszą grupe zlikwidowano. Jest też coś podobnego na fb, ale obcojęzyczna.

#2 2020-06-18 09:15:50

Agatha
Gość
WindowsChrome 83.0.4103.106

Odp: Rekrutacja

ED nie mam zdiagnozowanego. Miewam napady głodu i w tedy to wsparcie jest mi potrzebne. Głównie uwage skupiam na kaloryczności patrzac na to bardziej technicznie jednak najwazniejsze dla mnie to odzyskac nad soba kontrole. Wczesniej duzo chodziłam, miałam jasny cel, cieszylam sie z kazdego pozytywnie ukonczonego dnia. pilam duzo wody. jadlam warzywa, pozbywalam sie niezdrowych produktów. potem wszystko sie posypalo i wrocilam do ciezkiej kuchni z tłuszczem, chlebem i ziemniakami.

#3 2020-06-18 13:22:51

Agatha
Gość
WindowsChrome 83.0.4103.106

Odp: Rekrutacja

nastapilo u mnie mnostwo zmian, glownie emocjonalnych. udalo mi sie poukladac stare sprawy. taki research swojej osoby zrobilam. teraz czas na extra opakowanie mojej osoby [sred]) jestem silna jak nigdy!

#4 2020-06-18 16:49:40

Agatha
Gość
AndroidChrome 83.0.4103.101

Odp: Rekrutacja

[dblpt][star]**

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
forumnaodwalhelhel - naszazydowska17 - twom - 4jury - wiezienie