Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-08-19 17:10:34

Anne_Carstairs
Gość
WindowsChrome 84.0.4147.125

Formularz rekruracyjny

1. Ile masz lat
W maju skończyłam 16.
2. Twój wzrost
163cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
48 (troszkę mniej wtedy mierzyłam), 64, 64
4. Twój cel
Mój cel to 52kg.
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Na zmianę chudnę i tyję. Od dwóch lat. Teraz mam zamiar schudnąć raz na zawsze.
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Pro ana kojarzy mi się z kontrolą nad sobą, swoim ciałem, a co za tym idzie nad swoim życiem. Chcę być pro ana - zdyscyplinowana, silna, dążąca zawsze do perfekcji.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Bardzo potrzebuję motywacji i wsparcia. Jeśli będę w stanie chciałabym też pomagać tym, którzy są tak samo zagubieni jak ja.
8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz?
Nie byłam jeszcze zarejestrowana na podobnym forum. Dopiero niedawno zaczęłam szukać, aż w końcu trafiłam tutaj.
9. Opowiedz coś o sobie
Uwielbiam czytać i oglądać seriale. Mam specyficzne poczucie humoru, które nie zawsze zjednuje mi przyjaciół. Lubię mieć kontrolę nad wszystkim i być dobra w tym, co robię. Tylko ostatnio jakoś tak mi nie wychodzi.

#2 2020-08-19 17:37:11

Minion
Gość
Windows 7Chrome 84.0.4147.125

Odp: Formularz rekruracyjny

Hej. Jak wyglądają Twoje bilanse, jeśli chodzi o przedział kaloryczny? Stosowałaś jakieś konkretne diety?

#3 2020-08-19 18:49:23

Anne_Carstairs
Gość
WindowsChrome 84.0.4147.125

Odp: Formularz rekruracyjny

Minion napisał/a:

Hej. Jak wyglądają Twoje bilanse, jeśli chodzi o przedział kaloryczny? Stosowałaś jakieś konkretne diety?

Ostatnie dwa dni nie liczyłam kalorii i całkiem sporo jadłam. Miałam napad. Między innymi to skłoniło mnie, żeby przyjść tu po pomoc. Ale zazwyczaj staram się jeść ok. 1000kcal, czasem mniej, max. 1500kcal. I bardzo dużo jeżdze na rowerze, generalnie lubię się ruszać.

Wiadomość dodana po 03 min 23 s:

nx napisał/a:

Hej, jestes nieco za mloda.

Wiem, że wolicie raczej starsze użytkowniczki. Ale w regulaminie jest napisane, że czasem zdarza się, że przyjmujecie młodsze. We wrześniu idę do drugiej klasy liceum (poszłam do szkoły rok wcześniej), to prawie tak jakbym miała 17. Bardzo mi zależy, żeby dołączyć.

Wiadomość dodana po 06 min 20 s:

Minion napisał/a:

Hej. Jak wyglądają Twoje bilanse, jeśli chodzi o przedział kaloryczny? Stosowałaś jakieś konkretne diety?

Poprzednio uścisliłam tylko, ile jadłam, a nie co. Starałam się unikać cukru i produktów wysokoglikemicznych.

#4 2020-08-19 22:12:46

Anne_Carstairs
Gość
AndroidChrome 84.0.4147.125

Odp: Formularz rekruracyjny

nx napisał/a:

Skad czerpiesz wiedze o dietach? Jak Ci idzie w szkole?

Wiedzę o dietach czerpie głównie z internetu. Ale są to raczej sprawdzone strony.
W szkole zawsze szło mi dobrze. Ostatni rok też dalam radę chociaż był trochę cięższy, że względu na to, że ostatnio trochę przestaje panować nad swoim życiem.
To jest właśnie jeden z powodów, dla których tu jestem. Nie jestem za skrajnym wygłodzeniem zagrażającym życiu, ale zawsze mimowolnie podziwiałam anorektyczki za ich silna wolę. Ja potrzebuje tej silnej woli. Ale nie tylko do schudnięcia. Jestem na profilu biol-chem. I chce dostać się na medycynę. A to wymaga dużego samozaparcia i dyscypliny. Aby to osiągnąć muszę odzyskać panowanie nad swoim życiem i czuje ze kontrola nad tym ile dokładnie jem i co jem może mi w tym pomóc. W roku szkolnym nie będę jadła bardzo mało. Myślę że na poziomie ok. 1400 - 1500 kcal. Chcę mieć siłę i energię do nauki. Chcę być perfekcyjna. Szczupła. Szczęśliwa. I chce studiować medycynę.

Wiadomość dodana po 01 min 53 s:

nx napisał/a:

Skad czerpiesz wiedze o dietach? Jak Ci idzie w szkole?

Wiedzę o dietach czerpie głównie z internetu. Ale są to raczej sprawdzone strony.
W szkole zawsze szło mi dobrze. Ostatni rok też dalam radę chociaż był trochę cięższy, że względu na to, że ostatnio trochę przestaje panować nad swoim życiem.
To jest właśnie jeden z powodów, dla których tu jestem. Nie jestem za skrajnym wygłodzeniem zagrażającym życiu, ale zawsze mimowolnie podziwiałam anorektyczki za ich silna wolę. Ja potrzebuje tej silnej woli. Ale nie tylko do schudnięcia. Jestem na profilu biol-chem. I chce dostać się na medycynę. A to wymaga dużego samozaparcia i dyscypliny. Aby to osiągnąć muszę odzyskać panowanie nad swoim życiem i czuje ze kontrola nad tym ile dokładnie jem i co jem może mi w tym pomóc. W roku szkolnym nie będę jadła bardzo mało. Myślę że na poziomie ok. 1400 - 1500 kcal. Chcę mieć siłę i energię do nauki. Chcę być perfekcyjna. Szczupła. Szczęśliwa. I chce studiować medycynę.

#5 2020-08-19 22:26:16

Anne_Carstairs
Gość
AndroidChrome 84.0.4147.125

Odp: Formularz rekruracyjny

nx napisał/a:

I co sie stanie jesli sie nie dostaniesz? Jesli. Nie mowie ze tak bedzie.

Wiesz, ja przeszlam anoreksje. I powiem Ci, ze to co przechodze teraz to kaszka z mleczkiem w porownaniu do tego. Anoreksja nie ma nic wspolnego z kontrola. Wstret to nie kontrola.

Jeśli, się nie dostane, to świat się nie zawali. Spróbuję jeszcze raz lub poszukam innych perspektyw.

Jeśli chodzi o kontrolę. Nigdy nie chorowałam na anoreksje. Czy chodzi o to ze w każdej chwili ta obsesja może przejąć kontrolę nade mną? Chyba trochę niefortunnie się wyraziłam. Zdarza mi się zjeść za dużo lub podjadać. Czasem mam kompulsy. I tak jak nadmierna kontrola jest niezdrową, to całkowita jej utrata dla mnie jest jeszcze gorsza - po prostu straszna. Chcę uzyskać złoty środek. A jeślibym poszla (chociaż tego nie zakładam) w zła stronę, mam nadzieję że znajdzie się tu ktoś, kto mnie w porę zawróci.

#6 2020-08-20 06:48:44

Anne_Carstairs
Gość
AndroidChrome 84.0.4147.125

Odp: Formularz rekruracyjny

Ale ja absolutnie nie mam zamiaru wyrobić w sobie jadłowstrętu.  Tak  jak mówiłam w roku szkolnym będę jadła więcej, ale na deficycie, bo chce schudnąć. Choruje na ed od jakiegoś czasu, chciałabym czasem pogadac z kimś kto ma podobny problem

Wiadomość dodana po 12 min 57 s:
Bardzo mi zależy żeby dołączyć.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
spdlkcforum - magicschool - sraka - ardemia - forummjakmilosc