Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-11-23 21:44:16

Sparta
Nowy motylek
Dołączył: 2020-11-17
Liczba postów: 2
WindowsChrome 86.0.4240.183

Sparta

Hej,

1. 25 lat
2. 165 cm
3. Waga: najniższa - 40,5 kg, najwyższa - 70 kg, obecna - 66,9 kg.
4. Cel: 49 kg
5. Odchudzam się - czy raczej walczę ze swoją masą ciała - nieco dłużej niż cierpię na zaburzenia odżywiania, czyli około 15 lat. Próbowałam różnych, niestety wyłącznie rygorystycznych diet, ale jedyną skuteczną okazała się moja dieta "autorska" (stopniowe ograniczanie jedzenia aż do zera). Obecnie walczę z bulimią, choć uważam siebie raczej za uzależnioną od jedzenia. Póki co stawiam na oczyszczanie i odciążenie organizmu (to mój drugi dzień postu przerywanego 16:8).
6. Nie utożsamiam się z ruchem "pro ana" i nie używam tego sformułowania mówiąc o sobie. "Pro ana" jest dla mnie tym, czym była zgodnie z pierwotną definicją i wszelkie odhyły od "normy" uważam za oddzielny byt. Mam bardzo swoistą więź z anoreksją jako zaburzeniem, ale nigdy nie nazwałabym siebie "pro-anorektyczką".
7. Chciałabym móc oczekiwać tego, co na podobnych forach widziało się kilka lat temu, ale ponieważ tego nikt zapewnić nie może, to moim największym "oczekiwaniem" jest aby poznać tutaj jak najwięcej regularnie udzielających się osób i dzielić się przeżyciami, ..rozmawiać.
8. Przez kilka lat należałam do innego forum. Szukam nowego miejsca, ponieważ tam pozostało niewielu aktywnych użytkowników.
9. O boże, najgorzej [dblpt]P Chętnie odpowiem na pytania, jednocześnie mając okazję sprawdzić czy to miejsce "żyje".

Pozdrawiam,
Sparta

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
fajneautazdzialdowaizcalejpolski - gornicynet - mef - managerleague - kozaki