Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-12-02 21:40:46

Yumi
Nowy motylek
Dołączył: 2020-12-02
Liczba postów: 1
Wiek: 18
Aktualna Waga: 50 kg
Docelowa Waga: 40 kg
Wzrost: 170 cm
AndroidChrome 83.0.4103.106

Rekrutacja - Yumi

1. Ile masz lat?
18
2. Twój wzrost.
170 cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
47, 63, 50
4. Twój cel.
40 kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
Dotychczasowo moje odchudzanie opierało się na głodówkach typu 300-400 kcal przy których wymiękałam po jakichś 3 dniach a później się opychałam, parę miesięcy temu byłam również w pro anie i wtedy jadłam średnio 800 kcal ale więcej o tym wspomnę później, odchudzam się już około 10 miesięcy z przerwami
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Pro ana jest dla mnie stylem życia, dążeniem do perfekcji, czymś co pozwoli mi wreszcie spełnić największe marzenia
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
Oczekuję pomocy w odchudzaniu, wsparcia, przyjaznej atmosfery a chciałabym wnieść na nie to samo
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
Od około kwietnia do września byłam na dokładnie tym forum lecz miałam okres w którym postanowiłam rzucić pro anę i tak się właśnie stało, jednak przypomniałam sobie, że to ona pomogła mi się pozbyć już 13kg i mam nadzieję że pomoże więcej :) Do starego konta zapomniałam nazwy oraz hasła więc tworzę nowe i jak widzę trochę się tu pozmieniało.
9. Opowiedz coś o sobie 
Jestem Yumi (imienia nie podaję, ponieważ za nim nie przepadam) Interesuję się malarstwem oraz przerabianiem lalek, chodzę do szkoły plastycznej i co tu jeszcze więcej powiedzieć, z pro aną jestem dobrze zaznajomiona, ponieważ jak wcześniej pisałam nie jest ona mi obca. Jestem semiwegetarianką jednak nie jem drobiu, jedynie ryby. W wieku około 13 lat zdiagnozowano u mnie depresję, chodziłam do psychiatry i w większości się jej pozbyłam lecz zdarzają mi się załamania i (choć już naprawdę rzadko) samookaleczanie się.To chyba tyle na razie, z chęcią odpowiem na różne pytania

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
cs-haze - blueberryrp - cwaniak - polskiserwerextrazabawy - sasw-2020