Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-01-19 19:24:38

Bezkarnie
Nowy motylek
Dołączył: 2021-01-19
Liczba postów: 1
AndroidChrome 87.0.4280.141

Rekrutacja

1. Ile masz lat?
18 za miesiac 19
2. Twój wzrost.
163/164 cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
Najniższa 59
Najwyzsza 65
Obecna 60
4. Twój cel.
Moim celem jest 55 kilogramow
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
Odchudzam sie odkad pamietam, zawsze cos mi w sobie nie pasowalo i zawsze w rodzinie bylam "ta troche wieksza" i gorsza. Odchudzaniem "pro ana" zaczelam sie interesowac od kad mialam 14 lat ale nigdy nie wychodzilk mi to na tyle zeby schudnac bylo to tylko glownie uzalanie sie nad soba i wpedzanie w sie stan beznadzieji nad samym soba i nad tym ze nie potrafie nawet schudnac, od tamtego momentu caly czas bralam sie za odchudzanie, chodzilam na silownie i staralam sie jesc zdrowo ale waga stala a pod koniec nawet rosla a ja czulam ze tyje i wygladam coraz gorzej. Obecnie zaczelam rygorystycznie odchudzac sie od 4 stycznia, obcielam kalorie i jem 1400kcal jestem na if 8/16 i co kilka dni (w zaleznosci od dnia, sil itp) prowadze jedno dniowe glodowki, jedyna moja slabosc to moj chlopak przy ktorym staram sie jesc normlnie, nie chce by nie potrzebnie sie martwil
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
To bedzie pewnie banalne ale jest dla mnie ta taka idealna, wymarzona wersja mnie siedzaca gdzies gleboko w srodku i czekajaca na wolnosc
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
Chcialabym wytzrymac ze systematycznoscia i pewnie dowiedziec sie kilku sposobow na odchudzanie+ udowodnic ze dam rade
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
Duzo czytalam i kiedys przelamalam sid jedenie do tego zeby zalozc konto na innym forum gdy bylam mlodsza
9. Opowiedz coś o sobie [dblpt])
Jestem Ola mam prawie 19 lat i moja pasja jest sztuka i gotowanie (nie mam pojecia co o sobie napisac)

Ps. Przepraszam za mozliwe bledy ale zespulam kolejny telefon w przeciagu kilku miesciecy a obecny powienien juz dawno oddejsc z tegl swiataxd

Offline

#2 2021-01-20 11:52:34

Meggie
Nowy motylek
Skąd: Śląsk
Dołączył: 2021-01-11
Liczba postów: 97
Wiek: 27
Docelowa Waga: 47
Dieta: 800 kcal Full MIkro-Makro
Wzrost: 164
Zrzucona Waga: 24.01 - 5,7kg
LinuxChrome 87.0.4280.141

Odp: Rekrutacja

Znam bol pisania na telefonie. Beznadzieja! :<
Zawsze byłaś o krok od tej wagi idealnej. Co do siłowni i fit jedzenia to nie można zdawać się na wagę tylko na wymiary. Mięśnie są bardziej zbite niż tłuszcz, więc podczas przyrostu mięśniowego waga stoi, nieraz rośnie, a wymiary lecą.
Grunt to udowodnić sobie że nie jesteś tą "gorszą". A jak to już z sobą przepracujesz, zaprzyjaźnisz się z własnym JA to można przenosić góry [dblpt])
Miło że jesteś!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
naszebocki - gornicynet - fajneautazdzialdowaizcalejpolski - managerleague - polskipsr