Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-04-20 00:24:38

Marcysia
Gość
AndroidChrome 81.0.4044.111

Formularz rekrutacyjny Marcysia

Hej wszystkim, jestem Marcysia [dblpt])

1. Ile masz lat
2. Twój wzrost
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
4. Twój cel
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
____________________________________________________________________

1. Mam 21 lat. W lipcu 22 [dblpt])
2. 170cm
3. Zaczynałam od 70kg, najniżej 49, aktualnie ok. 62. Nie wazylam sie od 3 tyg. Nie chce na to patrzec teraz.
4. Cel? Ciezko mówić o celu. Moim celem bylo 49 kg ktore osiągnąłem i trzymałam przez ok. 2 lata z roznica 1-2kg. Niestety w pewnym momencie cos poszlo nie tak. Napewno chce wrócić do tego 50-52kg. I utrzymać podobną wage. Aktualnie jest mi ciezko bo nie mam motywacji. Kompletnie..
5. Wczesniej stosowalam diety niskokaloryczne. Ukladalam je sama. Dlugo jestem w "tym temacie". Sama planowałam posilki i rozkładania je w czasie. Cwiczylam 5x w tygodniu na silowni a 2 w domu. Pozniej to sie zmieniło w NIC. Ciezko o tym mówić juz tutaj. Dla mnie bardzo bardzo ciezki i trudny temat.
6. To jest dla mnie jak Zycie. Szkoda tylko ze od roku wyrzucilam... Nie wiem jak to nazwac.. To z siebie. Zaluje. Mialam cel ktory chcialam utrzymac a przez to ze wszystko zaprzepascilam... Wrocilo to.co bylo. Ana to zycie, teraz wiem to jak nigdy.
7. Jedyne czego oczekuje to wsparcie i wiara. To samo chcialabym tutaj wniesc. Wiem jakie to trudne. Dlatego z wielka wdziecznoscia ze moge to robic bede wspierac innych.

#2 2020-04-20 06:19:08

DreamWitch
Autorka Forum
Dołączył: 2019-01-30
Liczba postów: 7,070
Wiek: 27
Aktualna Waga: ??
Docelowa Waga: 55
Dieta: IF 8/16
Wzrost: 168
AndroidChrome 72.0.3626.96

Odp: Formularz rekrutacyjny Marcysia

Jesteśmy prawie podobnego wzrostu. Jest coś takiego przy tej wadze powyżej 60 kg że człowiek nie czuje się że sobą dobrze też tak mialam u mnie przy 168 najlepsza waga było 55-58 kg - czulam się najlepiej i fizycznie i psychicznie [sred])
Jesteś Rakiem ?
Mogła byś podać przykładowy jadłospis ?

Wiadomość dodana po 01 min 38 s:
Tutaj też nikt nie zmusza do ważenia się. Podasz aktualna wagę jak bedziesz gotowa [dblpt])


Głód uaktywnia się po zjedzeniu 800 kcal, silna wola jest najważniejsza, nie można zawalać choćby nie wiem co.
Szczupła sylwetka jest wyznacznikiem wysokiego statusu społecznego... SŁODKA HERBATA ZABIJA GLOD EMOCJI
Nie umrę z głodu jeśli nie będę jeść mam wystarczające zapasy żeby zdrowo przetrwać chudnięcie do idealnej wagi. ------> KAŻDY DZIEŃ JEST WAŻNY!!!!!!!!<3 <--------

Offline

#3 2020-04-20 11:27:18

Aurora_Borealis
Motylek
Skąd: Opole
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 500
Wiek: 17
Aktualna Waga: nie mówmy o tym
Docelowa Waga: o tym też lepiej nie
BMI: ani o tym
Dieta: recovery <3
Wzrost: 159cm
WindowsChrome 80.0.3987.163

Odp: Formularz rekrutacyjny Marcysia

Hej, byłaś już wcześniej na jakimś forum? Jeśli tak, to na jakim?


"To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni."

Offline

#4 2020-04-20 12:27:12

Marcysia
Gość
AndroidChrome 81.0.4044.111

Odp: Formularz rekrutacyjny Marcysia

DreamWitch napisał/a:

Jesteśmy prawie podobnego wzrostu. Jest coś takiego przy tej wadze powyżej 60 kg że człowiek nie czuje się że sobą dobrze też tak mialam u mnie przy 168 najlepsza waga było 55-58 kg - czulam się najlepiej i fizycznie i psychicznie [sred])
Jesteś Rakiem ?
Mogła byś podać przykładowy jadłospis ?

Fakt. Jest tak.
Tak jestem rakiem [dblpt])
Najbardziej skupialam sie na warzywach. Ogolnie nie przepadam za mięsem. Łączylam warzywa z nabiałem i tak to wyglądało. Np. Rano jajko, na obiad grillowane warzywa. Kolacje zazwyczaj odpuszczalam. A jesli bylam.mega glodna to jakis jogurt naturalny.
Z taka "dieta" czulam sie najlepiej.
(

)

Wiadomość dodana po 01 min 32 s:

Aurora_Borealis napisał/a:

Hej, byłaś już wcześniej na jakimś forum? Jeśli tak, to na jakim?

Bylam kiedyś na forum, ale to bylo ok 3-4 lata temu. Nie pamiętam jak dokladnie sie nazywało. Nie moge go już znalezc ?

#5 2020-04-20 13:39:44

sunset
Moderator
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 175
Wiek: 25
Aktualna Waga: 58,2
Wzrost: 165
AndroidChrome 81.0.4044.111

Odp: Formularz rekrutacyjny Marcysia

Hej, zostałaś przyjęta, rozgość się na forum  [dblpt]heart[dblpt]


softness/warmth/peonies/cuddles/freshcoffee/warmsheets/
prettyunderwear/oversizedhoodies/semitransparentcurtains/
nudecolors/black/lace/leather/slowmusic/kindness/kisses

Offline

#6 2020-04-21 00:30:45

Marcysia
Gość
AndroidChrome 81.0.4044.111

Odp: Formularz rekrutacyjny Marcysia

Dziekuje!! [dblpt]heart[dblpt]

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wmundurze - aquapalms - emiliada - ogamefanatyk - kantoralexrzeszow